KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14345423

nr 1434 5423

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, Indien, yttermått inklusive ram: 89x119cm

måndag 29 november 2021
kl 19:06:13